zpět

Jedinečná a fenomenální Cumbia Cooperativa vám umožní zažít ohlušující show a emotivní párty. Nechte se hýčkat na vlnách Latinské Ameriky.

Z jejich oblíbených žánrů je nejdůležitější La Cumbia, dokonalý mix mezi afro-karibskými perkusemi a domorodými melodiemi, který vás nutí nevědomě tančit, charakterizovaný cvalem güiry a sametovými beaty conga a tumbadera. V celé produkci jsou také vůně dalších karibských rytmů, jako je salsa a merengue, které jsou kongeniální s horskými vůněmi tropických andských rytmů, jako je chicha a huayno.

Se třemi studiovými alby La Nueva Era (2019), Wena Washo (2020) a Yawar Fiesta (2021) vystoupila La Cumbia Cooperativa s některými z nejlepších mezinárodních kapel ve svém žánru, jako je Chico Trujillo (CHI), Las manos de Fillippi (ARG), Anarkia Tropikal (CHI), Cirkus problem (CZE), Laura a její tygři (CZE), Tygroo (CZE), Karel Plíhal (CZE), Mario Bihári (CZE) a na četných koncertech místní a mezinárodní scény. Například vystoupili v Krásných Ztrátách Live (2019), ve Futurum Music Bar, Slavonice film fest, Fania Live @Vienna, La calle mexicana a na mnoha dalších místech.