vyber den
tek
sobota
Kampa stage Mlýnská
Timbalooloo
13:30 - 14:30
Peter Mešo
14:30 - 15:30
Biograph
16:00 - 16:40
Gapochka (UA)
17:25 - 18:05
Zachariáš Panzerfaust
18:50 - 19:30
Elvisovi sirotci
20:15 - 20:55
Jungmaňák SUPRAPHONLINE / Tranzistor stage
Evah
14:00 - 14:45
Brigita Cmuntová & Štěpán Klouček
15:15 - 16:00
Tomáš Boček
16:30 - 17:15
Barbora Mochowa
17:45 - 18:30
Ille
19:15 - 20:00
Staromák Za živou hudbu stage
Puss’O’Liquor
14:00 - 14:45
Nikki Madi Trio
15:15 - 16:00
Bookie Baker
16:30 - 17:15
Jiří Imlauf
17:45 - 18:30
Ofera (UA/US)
19:15 - 20:00
Můstek Pražské služby stage
Kateřina Karešová
15:00 - 15:45
TINY BEAT
16:15 - 17:00
Zdeněk Bína
17:30 - 18:15
Scott & Lila (DE)
18:45 - 19:30
Lenka Dusilová
20:00 - 20:45
Palladium stage
Marco Micelli & Caolan O’Neill-Forde
14:00 - 14:45
Zapomělsem
15:15 - 16:00
Lautaro
16:30 - 17:15
Kráľová & Problémy
17:45 - 18:30
Martin Harich
19:15 - 20:15
Šesťák stage Dejvická
Gabriela Dreslerová
14:00 - 14:45
Tajemný Hang
15:15 - 16:00
Theodore Jurcsisn
16:30 - 17:15
Jenoféfa Beta
17:45 - 18:30
Alžběta Dudová
19:00 - 20:00
VEKTOR Technická stage
Strakonická dudačka
14:00 - 14:45
Jan Šuška
15:15 - 16:00
Petr Hruška
16:30 - 17:15
Troiss
17:45 - 18:30
Dandelion Lakewood
19:00 - 19:45
Stalin stage
The Perfect FOOLS
14:00 - 14:45
Non Limit
15:15 - 16:00
Hošty
16:30 - 17:15
Trashboysony
17:45 - 18:30
Mutanti hledaj vychodisko
19:00 - 20:00
Aid Kid DJ set
21:00 - 23:00
Kasárna Karlín Trigema stage
Planeta 223
15:15 - 16:00
Johni + kapela
16:30 - 17:15
Karolina Beranova
17:45 - 18:30
Varhan’s Groovy Jamm
19:15 - 20:00
Vila Werich point
Svobodný pianista duo
15:00 - 16:00
Treize & Atreya
16:00 - 17:00
Ladislav Pavlíček
17:00 - 18:00
Haha
18:00 - 19:00
Čapadlo Hollar point
Annie.sixx
15:00 - 16:00
David Le Cam
16:00 - 17:00
VNITRUBLOK
17:00 - 18:00
Theodore Jurcsisn
18:00 - 19:00
ZLO fireshow + workshop
19:00 - 20:00
Standard Cafe point
Standy ukulele
15:00 - 16:00
Jenoféfa Beta
16:00 - 17:00
Planeta Anna
18:00 - 19:00
Kristýna Nováková
19:00 - 20:00
Point v Železný
MARU
15:00 - 16:00
ŽEN
16:00 - 17:00
Načarej
17:00 - 18:00
Prašná brána point
Trio Lindo
14:00 - 15:00
Mike Wolk
15:00 - 16:00
The Perfect FOOLS
16:00 - 17:00
Annie.sixx
17:00 - 18:00
ŽEN
18:00 - 19:00
Standy ukulele
19:00 - 20:00
Anastasis point na Republice
ANASTASIS – Příběh o Zemi
14:30 - 15:40
LUVE
16:00 - 16:15
Valenta Karel
16:15 - 16:30
ANASTASIS – Kde je láska 17:15
17:15 - 17:45
Alfred 18:30
18:30 - 18:50
Mix autorských písní umělců Anastasis
18:50 - 19:20
ANASTASIS – Příběh o Zemi
20:00 - 21:00
Kolektory point I. P. Pavlova
Scott & Lila (DE)
15:00 - 16:00
Hanzík
16:00 - 17:00
Patrik Kačo
17:00 - 18:00
Peter Mešo
18:00 - 19:00
Resumé
19:00 - 20:00
Palačák point
Dandelion Lakewood
14:00 - 15:00
Bradley
16:00 - 17:00
Kolombína
17:00 - 18:00
JENMY
18:00 - 19:00
Café Emauzy point
MiTo
16:00 - 17:00
Cafe Periferie point
Nikolaj Tymčak
16:00 - 17:00
Botanique Hotel Prague point
Dušan je tu Jakodoma
18:00 - 20:00
Point 14. října
May Juras
15:00 - 16:00
Czech Photo point Nové Butovice
Načarej
15:00 - 16:00
Jaroslav Veškrna
16:00 - 17:00
Alexej Byček
17:00 - 18:00
Biograph
18:00 - 19:00
Přístav point
Isizwana
16:00 - 17:00
Přemek Vávra
17:00 - 18:00
Planeta 223
18:00 - 19:00
Tajemný Hang
19:00 - 20:00
Troiss
20:00 - 21:00
Fragment point Křižíkova
Trio Lindo
16:00 - 17:00
Other Way
17:00 - 18:00
Hanzík
18:00 - 19:00
Vltavská point
JENMY
16:00 - 17:00
MARU
17:00 - 18:00
Voyage
19:00 - 20:00
Cobra point
Other Way
15:00 - 16:00
B-art a hosté
16:00 - 17:00
The Perfect FOOLS
18:00 - 19:00
Petr Hruška
19:00 - 20:00
Anděl point
Dandelion Lakewood
16:00 - 17:00
May Juras
17:00 - 18:00
Café Záhorský point
Troiss
15:00 - 16:00
Kira & Terka
16:00 - 17:00
Tajemný Hang
17:00 - 18:00
Maddie
18:00 - 19:00
Načarej
19:00 - 20:00
Hradčanská Potrvá point
Tereza Jakobová
16:00 - 17:00
Kristýna Nováková
17:00 - 18:00
Gabriela Dreslerová
19:00 - 20:00
Scott & Lila (DE)
20:00 - 21:00
vyber den
tek
sobota