vyber den
tek
sobota
Kampa stage Mlýnská
Marley Wildthing
14:35 - 15:15
Daniel Vojtíšek
16:00 - 16:40
Cermaque
17:25 - 18:05
Malej Péťa ft. Eljel
18:50 - 19:30
MANU:
20:15 - 20:55
Jungmaňák SUPRAPHONLINE / Tranzistor stage
SamDay
14:00 - 14:45
Belfiato Quintet
15:15 - 16:00
Pilot
16:30 - 17:15
Rodan
17:45 - 18:30
Andy Cermak
19:00 - 20:00
Staromák Za živou hudbu stage
Bury
14:00 - 14:45
Mucha
15:15 - 16:00
Shizzle Orchestra
16:30 - 17:15
Prago Union – PragoBřinkoStroj
17:45 - 18:30
Brass Avenue
19:00 - 20:00
Můstek Pražské služby stage
Pishcoth
15:00 - 15:45
Marjari
16:15 - 17:00
Trombenik
17:30 - 18:15
James Harries
18:45 - 19:30
Aneta Langerová
20:10 - 20:50
Palladium stage
Petr a Farhia
14:00 - 14:45
Bryan Gandola
15:15 - 16:00
Elly
16:30 - 17:15
VOICES
17:45 - 18:30
Adam Mišík & Matěj Burda
19:00 - 20:00
Šesťák stage Dejvická
Trio Lindo
14:00 - 14:45
Silent Scream
15:30 - 16:30
Swingová tančírna
17:00 - 18:00
Swingová tančírna za doprovodu Mole’s Wing Quintet
18:30 - 19:15
Swingová tančírna za doprovodu Mole’s Wing Quintet
19:45 - 20:30
VEKTOR Technická stage
ŽEN
14:00 - 14:45
Asi20?!
15:15 - 16:00
KvarKet
16:30 - 17:15
Ukulele Jack
17:45 - 18:30
Jiný Metro
19:00 - 19:45
Stalin stage
Shizzle
14:00 - 14:45
Metoděj & Dozer
16:30 - 17:15
Cringe Prince
18:00 - 18:45
Fakin Bůh
19:30 - 20:15
Hellwana
21:00 - 21:45
Reflektor DJ set
22:15 - 23:59
Kasárna Karlín Trigema stage
IGGY
16:30 - 17:15
Page Turners
17:45 - 18:30
Méta Monde
19:15 - 20:15
P/\ST
21:00 - 22:00
Vila Werich point
May Juras
15:00 - 16:00
Adéla Zejfartová a Sunny Swing
16:00 - 17:00
Tajemný Hang
17:00 - 18:00
Kristýna Nováková
18:00 - 19:00
Pishcoth
19:00 - 20:00
Čapadlo Hollar point
Večerka / Garccon / Potopa
15:00 - 16:00
Standy ukulele
17:00 - 18:00
Bradley – křest CD
19:00 - 20:00
Standard Cafe point
Alexej Byček
15:00 - 16:00
Treize & Atreya
16:00 - 17:00
Kluk z Holdingu
17:00 - 18:00
Dušan je tu Jakodoma
19:00 - 20:00
Point v Železný
Tajemný Hang
15:00 - 16:00
Strakonická dudačka
16:00 - 17:00
ANDIE
17:00 - 18:00
Honza
18:00 - 19:00
Prašná brána point
Metoděj & Dozer
14:00 - 15:00
Andy Minet
15:00 - 16:00
Petr a Farhia
16:00 - 17:00
Jakub Cinibulk
17:00 - 18:00
Petr Hruška
18:00 - 19:00
Anastasis point na Republice
TaCapella
14:45 - 15:00
Marhoulová Vilemína
15:00 - 15:15
Gertsovskaya Alisa 16:00
16:00 - 16:15
LUVE
16:15 - 16:30
ANASTASIS – Země prosím 17:15
17:15 - 17:45
ANASTASIS – Kde je láska 18:30
18:30 - 19:00
ANASTASIS – Příběh o Zemi
19:50 - 21:00
Kolektory point I. P. Pavlova
Heidi Valo
14:00 - 15:00
Voyage
15:00 - 16:00
Bury
16:00 - 17:00
Alexej Byček
17:00 - 18:00
MANU
18:00 - 19:00
ADOVANY
19:00 - 20:00
Palačák point
Adéla Zejfartová a Sunny Swing
14:00 - 15:00
VNITRUBLOK
15:00 - 16:00
ANDIE
16:00 - 17:00
Resumé
17:00 - 18:00
Voyage
18:00 - 19:00
Alexej Byček
19:00 - 20:00
Botanique Hotel Prague point
Carlos Manouche
15:00 - 16:00
Carlos Manouche
16:00 - 17:00
MARU
17:00 - 18:00
Point 14. října
Muzikanti bez domova
16:00 - 17:00
Czech Photo point Nové Butovice
Annie.sixx
15:00 - 16:00
Kolombína
16:00 - 17:00
Other Way
17:00 - 18:00
Duo KaM
18:00 - 19:00
Přístav point
Marley Wildthing
17:00 - 18:00
Tereza Jakobová
18:00 - 19:00
Cyril Kaplan – Murals
19:00 - 20:00
Fragment point Křižíkova
Mike Wolk
15:00 - 16:00
MARU
16:00 - 17:00
Dandelion Lakewood
17:00 - 18:00
Vltavská point
ADOVANY
16:00 - 17:00
Infinity
17:00 - 18:00
Dandelion Lakewood
19:00 - 20:00
Cobra point
Jan Jícha – slam poetry
16:00 - 17:00
Asi20?!
17:00 - 18:00
Přemek Vávra
18:00 - 19:00
Osm Setin Bez Jídla
19:00 - 20:00
Anděl point
ANDIE
15:00 - 16:00
Petr Hruška
16:00 - 17:00
Pishcoth
17:00 - 18:00
Jakub Cinibulk
18:00 - 19:00
Asi20?!
19:00 - 20:00
Café Záhorský point
Trio Lindo
15:00 - 16:00
ŽEN
16:00 - 17:00
Dušan je tu Jakodoma
17:00 - 18:00
Falešný Drnkání
18:00 - 19:00
IGGY
19:00 - 20:00
Hradčanská Potrvá point
Dandelion Lakewood
15:00 - 16:00
Falešný Drnkání
16:00 - 17:00
Annie.sixx
17:00 - 18:00
KvarKet
18:00 - 19:00
MARU
19:00 - 20:00
Karel Ďurža
20:00 - 21:00
vyber den
tek
sobota