so
MŮSTEK stage
Hello Incognito
15:00 - 15:45
Young Jerry Lee & Friends
16:15 - 17:00
Johni
17:30 - 18:15
Bára Zmeková
18:45 - 19:30
Laco Déczi & Celula New York
20:00 - 21:00
PRE stage Příkopy
STAYJ
14:00 - 14:45
Kolektivní halucinace
15:15 - 16:00
Emotionally Spoonfed
16:30 - 17:15
Bookie Baker
17:45 - 18:30
Mala Ruckus
19:15 - 20:00
KUDYZNUDY stage Jungmaňák
Ukulele Jack
14:00 - 14:45
Puss’O’Liquor
15:15 - 16:00
Endru
16:30 - 17:15
Theodore Jurcsisn
17:45 - 18:30
Brass Avenue
19:15 - 20:00
QUADRIO stage
Andrew Aneurysm
14:00 - 14:30
Heidi Vacek
15:00 - 16:00
Ondřej Ruml
16:00 - 16:40
JAKODOMA
17:30 - 18:10
Voxel
19:00 - 20:00
KAMPA stage Mlýnská
Kult hanby
14:30 - 15:30
Žen
16:00 - 16:40
Gabriel Guerreiro
17:00 - 17:40
Aprés vu
18:30 - 19:10
Good Times Only
20:00 - 21:00
ŠESŤÁK stage Dejvická
Kamil & Iana
14:00 - 14:45
Oscar Mike
16:30 - 17:15
Dětská výprava
17:00 - 18:30
Zbytečný luxus
17:45 - 18:30
Bechy & Fee
19:00 - 20:00
STALIN stage
Bury
14:00 - 14:45
Non Limit
15:15 - 16:00
Malej Péťa feat. Eljel
16:30 - 17:15
Edův syn
17:45 - 18:30
Josef K
19:00 - 20:00
KASÁRNA KARLÍN stage
Kateřina Karešová & Karel Kuneš
13:00 - 13:45
Koťátko zkázy – Mise Omega
14:00 - 15:00
Petr Hruška
15:30 - 16:30
Člověk krve
17:00 - 18:00
Lavabo
18:30 - 19:30
Planeta Nova DJs
19:30 - 20:30
Kino: Dont Look Back
21:00 - 23:00
Nová libeňská Synagoga
Alef tajný a zdánlivý
20:00 - 21:00
Atrium Archa point
Lucie M a Dale Williams
14:00 - 15:00
Aprés vu
15:00 - 16:00
Magda Uhlířová
17:00 - 18:00
Slam poetry: Anatol Svahilec, Tukan, Honza Dibitanzl
18:00 - 20:00
Komsi b2b Notre Dan
20:00 - 22:00
Náměstí Republiky point
Strakonická dudačka
14:00 - 15:00
Standy ukulele
15:00 - 16:00
Eli-S Band
16:00 - 17:00
DayDreams
17:00 - 18:00
Fedor
18:00 - 19:00
Samuele Nubile
19:00 - 20:00
THMP point Prašná brána
Marcela Brožová s ukulele
14:00 - 15:00
Eli-S Band
15:00 - 16:00
Samuele Nubile
16:00 - 17:00
Lo Falutin
17:00 - 18:00
Kamil & Iana
18:00 - 19:00
Bara&Kris
19:00 - 20:00
Václavák point
Eli-S Band
14:00 - 15:00
Ernest Voltr
15:00 - 16:00
Marley Wildthing
16:00 - 17:00
DayDreams
18:00 - 19:00
Backdoorman
19:00 - 20:00
Olympic Garden point
Krásy
14:00 - 15:00
Nikola Havlíková
15:00 - 17:00
Peter Mešo
16:00 - 17:00
Adam Blažek + Kamila Koncová
17:00 - 18:00
Monika SONK
18:00 - 19:00
Maddie
19:00 - 20:00
Werichova vila point
Peter Mešo
14:00 - 15:00
Zachariáš Panzerfaust
17:00 - 18:00
Antonie
18:00 - 19:00
Vladimír Pinta
19:00 - 20:00
Standard Cafe point
May Juras
14:00 - 15:00
Zachariáš Panzerfaust
15:00 - 16:00
Patrik Kačo
16:00 - 17:00
Sdílení ticha
17:00 - 18:00
Puss’O’Liquor
18:00 - 19:00
Kolektory point Ípák
Samuele Nubile
14:00 - 15:00
Zbytečný luxus
15:00 - 16:00
Lucihk
16:00 - 17:00
Standy ukulele
17:00 - 18:00
Eli-S Band
18:00 - 19:00
Infinity
19:00 - 20:00
Café Emauzy point
Dora Hájková
16:00 - 17:00
Palačák point
Jakub Cinibulk
14:00 - 15:00
Petr Brousil
17:00 - 18:00
Nikola Šroubková
18:00 - 19:00
Petr a Farhia
19:00 - 20:00
Malostranská Beseda Náplavka point
Irene Antonez
14:00 - 15:00
Martin Hejnák
15:00 - 16:00
Lucie M a Dale Williams
16:00 - 17:00
Antonie
17:00 - 18:00
ŽEN
18:00 - 19:00
Patrik Kačo
19:00 - 20:00
Výtoň point
Daniela
14:00 - 15:00
Treize
15:00 - 16:00
TOny the Chemist
16:00 - 17:00
Fire flow Jamm
17:00 - 18:00
Michal Mišák
18:00 - 19:00
Bake Lite
19:00 - 20:00
Anděl point
TOny the Chemist
14:00 - 15:00
Kateřina Karešová & Karel Kuneš
15:00 - 16:00
Matej Smutný
16:00 - 17:00
Petr a Farhia
17:00 - 18:00
Noirmal
19:00 - 20:00
Pražská teplárenská point Vltavská
B-art a hosté
15:00 - 16:00
Jakub Cinibulk
16:00 - 17:00
Bara&Kris
17:00 - 18:00
Fire flow Jam Vltavská
19:00 - 20:00
Křižíkova point
Petr a Farhia
14:00 - 15:00
Vlas
15:00 - 16:00
Kamil & Iana
16:00 - 17:00
Petr Hruška
17:00 - 18:00
Jakub Cinibulk
18:00 - 19:00
Leona Šenková
19:00 - 20:00
so