so
MŮSTEK stage
Heidi Vacek
15:00 - 15:45
Zooblasters
16:15 - 17:00
Magdaléna Ochotná & Manoli
17:30 - 18:15
Tokhi & The Groove Army
18:45 - 19:30
minus123minut
20:00 - 21:00
PRE stage Příkopy
Čtvrt na smrt
14:00 - 14:45
Purplefox Town
15:15 - 16:00
Neřvi mi do ucha
16:30 - 17:15
Foxy Mama
17:45 - 18:30
Prague Rockabilly Cats
19:15 - 20:15
KUDYZNUDY stage Jungmaňák
Šerifovy děti
14:00 - 14:45
Iby Pop
15:15 - 16:00
BBQ
16:30 - 17:15
Aiko
17:45 - 18:30
Marley Wildthing
19:00 - 20:00
QUADRIO stage
Los Carlos
14:00 - 14:45
Kristýna Stratilová
15:15 - 16:00
Dashi Stardust
16:30 - 17:15
TINY BEAT
17:45 - 18:30
Matej Smutný
19:00 - 20:00
KAMPA stage Mlýnská
May Juras
16:00 - 16:40
The Sin Chronics
17:30 - 18:10
Petr a Farhia
19:00 - 20:00
ŠESŤÁK stage Dejvická
Silent Greetings
14:00 - 14:45
Matyáš Cahák
15:15 - 16:00
20 Minutes
16:30 - 17:15
Dočasná company
18:30 - 19:00
Maddie
19:00 - 20:00
STALIN stage
Petr Hruška
14:00 - 14:45
Zachariáš Panzerfaust
15:15 - 16:00
Spolu
16:30 - 17:15
Dočasná company
17:15 - 17:45
Philipski / Gesto / Prochy
17:45 - 18:30
Stříbrný Rafael
19:00 - 20:00
KASÁRNA KARLÍN stage
Dvouhlavej kluk
15:30 - 16:30
Synové smrti
17:00 - 18:00
Tom Holič
18:30 - 19:30
Mrkev v řiti a křik
19:30 - 20:00
Hello Marcel
20:30 - 21:30
Nová libeňská Synagoga
UR – fascism
20:00 - 21:00
Atrium Archa point
Výběr z fotografických sérií Marie Michopulu
16:00 - 22:00
ZLO fireshow
18:00 - 19:00
DUŠAN je tu JAKODOMA
19:00 - 20:00
Komsi b2b Notre Dan
20:00 - 22:00
THMP point Prašná brána
Eli-S Band
14:00 - 15:00
Jan Bondra
15:00 - 16:00
Peter Mešo
16:00 - 17:00
Heidi Vacek
17:00 - 18:00
Načarej
18:00 - 19:00
Lucie M a Dale Williams
19:00 - 20:00
Václavák point
Bechy & Fee
14:00 - 15:00
Eli-S Band
15:00 - 16:00
Patrik Kačo
16:00 - 17:00
Matej Smutný
17:00 - 18:00
Peter Mešo
18:00 - 19:00
Načarej
19:00 - 20:00
Olympic Garden point
Klára Havlová
14:00 - 17:00
Petr Brousil
17:00 - 18:00
Kluk z Holdingu
18:00 - 19:00
Joe O’zai
19:00 - 20:00
Werichova vila point
Marley Wildthing
14:00 - 15:00
Inflowers
15:00 - 16:00
Magda Uhlířová
16:00 - 17:00
Jan Bondra
17:00 - 18:00
Backdoorman
19:00 - 20:00
Standard Cafe point
DayDreams
14:00 - 15:00
Lo Falutin
15:00 - 16:00
Zbytečný luxus
16:00 - 17:00
Petr a Farhia
17:00 - 18:00
Ukulele Jack
18:00 - 19:00
Kolektory point Ípák
Matyáš Cahák
14:00 - 15:00
Bake Lite
16:00 - 17:00
Cirqueon
17:00 - 20:00
Café Emauzy point
Vít Malota – autorské čtení básní
17:00 - 18:00
Prague BRASStet
19:00 - 20:00
Alinde Quintet
20:00 - 21:00
Palačák point
Vondy
14:00 - 15:00
DITA
16:00 - 17:00
Matyáš Kočka & Anna Somma
17:00 - 18:00
Vlas
18:00 - 19:00
TOny the Chemist
19:00 - 20:00
Malostranská Beseda Náplavka point
Matyáš Kočka & Anna Somma
15:00 - 16:00
Kamil & Iana
16:00 - 17:00
TOny the Chemist
17:00 - 18:00
Bury
18:00 - 19:00
LaVida Trio
19:00 - 20:00
Výtoň point
Oscar Mike
14:00 - 15:00
Elka Mája
15:00 - 16:00
Bara&Kris
16:00 - 17:00
Marcela Brožová s ukulele
17:00 - 18:00
Kamil & Iana
18:00 - 19:00
Vondy
19:00 - 20:00
Anděl point
Dita Kalašová
15:00 - 16:00
Petr Hruška
16:00 - 17:00
Michal Mišák
17:00 - 18:00
Ernest Voltr
18:00 - 19:00
Matyáš Cahák
19:00 - 20:00
Pražská teplárenská point Vltavská
Jakub Cinibulk
15:00 - 16:00
DayDreams
16:00 - 17:00
Lucie M a Dale Williams
17:00 - 18:00
Vojta Stránský
18:00 - 19:00
Antonie + Jan Bondra
19:00 - 20:00
Křižíkova point
Eva Trejbalová
14:00 - 15:00
Jiří Černý
15:00 - 16:00
Načarej
16:00 - 17:00
Strakonická dudačka
17:00 - 18:00
Dita Kalašová
18:00 - 19:00
Bara&Kris
19:00 - 20:00
so