zpět

Během posledních měsíců nás zpěvák, pianista a skladatel filmové hudby Andy Cermak navnadil několika skvělými singly, které s úspěchem rotovaly českým rádiovým éterem. Teď konečně uzrál čas, kdy přichází s kompletním albem! Andyho sólový debut pojmenovaný Secret December, který uvádí nakažlivě energická singlová novinka Let Me In, vyjde v pátek 20. května pod křídly vydavatelství Supraphon.

„Let Me in je oproti předchozím skladbám energičtější a tanečnější, i proto jsem si ji vybral jako poslední singl těsně před vydáním. Navíc se náladou skvěle hodí do nynějších slunečných dnů,“ říká Andy Cermak k aktuální ochutnávce z alba, kterou doprovází vkusné lyric video. Podívejte se zde:

Jak aktuální Let Me In, tak i předchozí, baladičtější singly Summer Lonely Night, Inside Outside a Our Love představují Cermaka v odlišné poloze, než v jaké ho známe z jeho domácí formace Sunflower Caravan. Na Secret December se sebevědomě vydává v ústrety alternativnímu klavírnímu popu a potvrzuje svůj talent psát přímočaré popové písně s osobními texty, které – jak sám říká – vždy považoval za „královskou disciplínu“.