zpět

ANASTASIS
je hudebně dramatický projekt, jehož součástí je tým mladých zpěváků, herců a tanečníků v propojení i s malými dětskými umělci. Mladí protagonisté dokážou své diváky zasáhnout svým poctivým uměním, které je skutečně živé a dokážou nabídnout ať divadelní, nebo koncertní verzi.
Divadelní verze nabízí nejen poutavý příběh, ale pilířem projektu jsou především autorské sólové i sborové písně, se silnými texty a hudbou, ze které divákům naskakuje husí kůže, rozehraje všechny jejich emoce a uvede je do silného uměleckého prožitku.
Projekt ANASTASIS má svou vlastní produkci a kráčí prozatím nekomerční cestou, na které se snaží najít si své diváky.
Nabídl již několik koncertů ve své domovině  KD Kyje s podporou Prahy 14, kde dokázal své diváky přivést až ke katarzi.
Koncerty dokonce přilákaly i některé profesionály pohybující se ve světě filmu, divadla, muzikálu či akademické hudby, kteří byli přímo konsternováni neuvěřitelným zážitkem, se kterým se údajně nesetkali za celou dobu své profesionální umělecké existence.
Z každého koncertu, jehož sál byl vždy plně vyprodan, odcházeli diváci se slovy, že se nikdy nesetkali s tak silným prožitkem a reakcí svých emocí při návštěvě jakéhokoli divadla, nebo koncertu.
ANASTASIS dostal také nabídku k natáčení filmu, ale cílem projektu je především prezentace živého díla a kontakt se svými diváky.
Oslovila ho proto mnohem více nabídka spolupráce s Pražským filmovým orchestrem, kdy první premiéra tohoto vzájemného propojení proběhne 11. 6. 2022 v divadle Rokoko.
Je těžké zařadit tento projekt do určitého žánru, neboť nabízí jak prvky rock opery, klasiky, muzikálu, tak i šansonu a možná i dalších žánrů. Každý divák má tak možnost si najít to své.
Cílem projektu je seznámit diváka s pomyslnými hranicemi reality dvou světů. Do světa, který se nachází kolem něho a světa, který se nachází v něm samotném. Divák tak sám zjistí, který z těchto světů je mu mnohem bližší. Možná pro mnohé diváky je právě toto zjištění, tím největším překvapením, které mu přináší nečekaný a silný prožitek.
www.projectanastasis.com

https://www.facebook.com/projectanastasis/

https://www.youtube.com/channel/UCzLlsgioljjKSlCRpYp7bVQ