Program hlavních scén


Čtvrtek 8.6. Pátek 9.6. Sobota 10.6.

Čtvrtek 8.6.

Divadelní STAGE
piazzetta ND
19:00-19:30 „Slack Show“ (Michal Pírek, Lukáš Černý)
19:30-20:00 „Zakázaná symfonie“
20:00 Oficiální zahájení festivalu – Zakázaná symfonie (Inscenace o umělcích, Praze a ulicích) + následně Průvod za busking od 20:00 po městě

Pátek 9.6.

PRAŽSKÉ SLUŽBY STAGE
Jungmannovo n.
14:00-14:40 Elly Jay (ZA)
16:00-16:45 Lesní zvěř
17:15-18:00 Prouza
19:15-20:00 Circus Brothers
20:30-21:30 The Chancers
FULLMOON FORUM
Jiřího z Poděbrad
15:00-16:00 Zagami Jericho
17:00-18:00 Martin E. Kyšperský
19:00-20:00 Places
20:30-21:30 Lazer Viking
PRIMA COOL STAGE
Karlovo nám.
14:00-15:00 20 Minutes
15:30-16:30 Xavier Baumaxa
17:00-17:30 Záviš
17:30-18:30 Gambrz Reprs
19:00-20:00 Houpací Koně
20:30-21:30 Canja Rave (BR)
KYTARY.CZ STAGE
KLÁROV – Malostranská
14:00-14:40 Kateřina Marie Tichá
16:00-17:00 Cocoman
17:30-18:30 Trombenik
19:00-20:00 Žamboši
20:30-21:30 Ting
Prezident21 STAGE
Kampus Dejvice
16:00-17:00 Iby Pop
17:30-18:30 Petr Wajsar
19:00-20:00 Tomáš Klus
20:30-21:30 Pub Animals
Divadelní STAGE
piazzetta ND
14:00-15:00 „Funebráci“ (Wariot Ideal)
15:00-15:30  „Pouliční výstava“ (Výtvarný spolek Hruška) + workshop
15:30-16:15 „VYPRÁVJANÍ ZE ŠIRÁČKOVA“ (Mgr. art. GERI z LÁBU)
16:15-16:45 „Žonglérské vystoupení“ (Ondřej Lechnýř)
16:45-17:30 „Odhalení pomníku padlým hrdinům“ (Ondřej Lidický)
17:30-18:45  „20 tisíc židů pod mořem“
18:45-19:45 „Plovárna“ (Bratři v tricku)
Quadrio TENT
10:00-11:00 Petra Göbelová
12:00-13:00 Mejla Matoušek
14:00-15:00 Ondřej Pivec
16:00-17:00 Tomáš Klus
20:00-21:00 Terne Čhave
Václavské náměstí TENT
10:00-11:00 Michal Šnajdr
12:00-13:00 The Brownies
14:00-15:00 Youri Menna
16:00-17:00 Tomáš J Holý
18:00-19:00 OVOCE (ex-ZakázanÝovoce)
20:00-21:00 Babsohn Band
Palackého náměstí  TENT
10:00-11:00 Václav J
12:00-13:00 Resa/BaároTy!
14:00-15:00 Tokhi & Groove Army
16:00-17:00 Tygroo
18:00-19:00 Robert Hlavatý
20:00-21:00 MONNA

Sobota 10.6.

PRAŽSKÉ SLUŽBY STAGE
Jungmannovo n.
10:00-11:00 Queer Jane
12:00-13:00 Imodium
14:00-15:00 Noisy Pots
16:00-17:00 Terne Čhave
17:30-18:30 Green Spirit Band (HU)
19:00-20:00 Jakub Ondra
20:30-21:30 Longital (SK)
FULLMOON FORUM
Jiřího z Poděbrad
11:00-12:00 Jakub Šimanský
13:00-14:00 Děti mezi reprákama
15:00-16:00 Päfgens
17:00-18:00 Acute Dose
18:30-19:30 Kittchen
20:00-21:00 Metronome Blues
PRIMA COOL STAGE
Karlovo nám.
10:15-11:00  Hectic Cactus
11:45-12:30 Tomáš J Holý
13:30-14:30 Jokers
15:00-16:00 I Love You Honey Bunny ft. Emma Smetana
17:00-18:00 Peter Pan Complex
19:00-20:00 Sunflower Caravan
20:30-21:30 Smrtislav
KYTARY.CZ STAGE
KLÁROV – Malostranská
10:15-10:45 Los Carlos
11:45-12:30 Pilot
13:30-14:30 Sylvie Krobová
15:00-16:00 O. Galuška (eggnoise)
17:00-18:00 Abraxas
19:00-20:00 Vladimír Merta
20:30-21:30 Helemese (unplugged)
Prezident21 STAGE
Kampus Dejvice
10:15-11:00 Akademický orchestr ČVUT
11:30-12:30 HighLights
13:30-14:30 GnostaG + Selector Boldrik
14:45-16:00  Čardáš Klaunů
16:00-16:40  Kapitáni průmyslu
17:00-18:00 Švihadlo
19:00-20:00 Rattle Bucket
20:30-21:30 Messenjah + DJ Scarface
Divadelní STAGE
piazzetta ND
12:30-13:30 „Jak se hledá princezna“ (Divadlo Bořivoj)
13:30-14:00 „Plechové pohádky“ (Divadelní společnost Kordula) + loutkový workshop
14:00-17:00 „Fotoautomat“ (Wariot Ideal)
14:30-15:30 „Zlatá ryba“ (Ilegumova divadelní společnost)
15:30-17:00 „Tribal Dance“ (Isizwana)
17:00-18:00 „Trpasličí písně“ (Petr Nikl)
18:00-19:00 „Goon: Krvavá pomsta!“ (Kranich, Týmal, Strýček, Sedláček)
Quadrio TENT
10:00-11:00 Pavel Jung
12:00-13:00 TBeeGirls
14:00-15:00 Tessie Bártová
15:00-15:45 Lenka Hejkalová
16:00-17:00 Shizzle Orchestra
18:00-19:00 Daniel Vojtíšek
20:00-21:00 His Mistress´s VOICE – Matěj Vlk
Náměstí Republiky TENT
10:00-11:00 Matthew Carr
12:00-13:00 Ondřej Fencl
14:00-15:00 NOTIME
15:00-15:45 Gap’s Orchestra
16:00-17:45 Noisy Pots
18:00-19:00 Výplach
20:00-21:00 The Brownies
Václavské náměstí TENT
10:00-11:00 BBQ
12:00-13:00 Kristýna lištiaková & band
13:00-13:45 Youri Menna
14:00-15:00 sEVAp company
15:00-15:45 Youri Menna
16:00-17:00 The Hills
17:00-17:45 Youri Menna
18:00-19:00 TBeeGirls
20:00-21:00 Jan Nedvěd
Palackého náměstí TENT
10:00-11:00 Adam Morkus
12:00-13:00 Výplach
14:00-15:00 BBQ
15:00-15:45 Kavananich
16:00-17:00 Tessie Bártová
18:00-19:00 Tomáš Boček
20:00-21:00 Shizzle Orchestra
AFTERPARTY v Chapeau Rouge
BAR
22:00-05:00 BABE LN
MIDDLE
21:00-23:00 DJ Sirius
23:00-01:00 DJ Stanzim
01:00-03:00 DJ Myclick
03:00-06:00 Monkey Boom Crew (d’n’b)
UNDERGROUND
21:30-22:15 cernykafe & band (indie)
22:30-23:15 Bratři (live electronics and drums)
00:00-05:00 Tazz & Biodan
AFTERPARTY – Jazz Dock
21:00-22:00 Juicy Freak
22:00-xx:xx Jazz Dock DJs
AFTERPARTY – Klubovna
20:00 Éra
22:00 DJ Dioptrick & guests
AFTERPARTY – Zázemí
ALL NIGHT Buskers afterparty – come to jam

Kompletní program

Celkem se hraje na 50 místech! Celý program se všemi busker-pointy naleznete především v mobilní aplikaci [iOS] [Android] nebo také na časové ose zde

Zahraj si na Praha Žije Hudbou

Zahraj si na Praha Žije Hudbou

Aplikace

Program festivalu můžete sledovat přes mobilní aplikaci.